Villa resort

Bečva resort - ubytování v Beskydech

Objevte krásy Valašska a užijte si pobyt v luxusních apartmánech.

ONLINE REZERVACE

Ubytování ve vilách

Vila

V areálu Bečva resort se nachází sedm vil. Kapacita ubytování ve vile je 8 lůžek + 2 přistýlky. Každá vila se skládá ze dvou pater. V přízemí se nachází kuchyně propojená s obývacím pokojem, dvojlůžko s vlastní kupelnou + WC (vana), technická místnost a sušárna (WC + malé umyvadlo typ "A"). V patře vily typ "A" se nachází velký pokoj se 4 postelemi, dvojlůžkový pokoj bez koupelny a koupelna se sprchovacím koutem a toaletou. V patře vily typ "B" se nachází 2 třílůžkové pokoje a koupelna se sprchovacím koutem a toaletou.

Ubytování v bungalovech

Bungalov

V areálu Bečva Villa resort je 11 bungalovů. Kapacita ubytování v bungalovech je 66 lůžek. Bungalov se skládá taktéž ze dvou pater. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně s obývacím pokojem, koupelna s toaletou a vana (sprchový kout). V patře se nachází dva samostatné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Parkování automobilu je možné přímo u bungalovů. K dispozici terasa (7m2) se zahradním nábytkem a možností zapůjčit zahradní gril.


Komfortní ubytování

Rodinná dovolená

Bečva Villa resort Vám nabídne to pravé zázemí pro Vaši rodinnou dovolenou. Venkovní posezení, parkování pod přístřeškem, zapůjčení grilů. Vjezd do areálu je na čipovou kartu pouze pro ubytované.